Srpen 2007

Rupert Grint - Fotky

18. srpna 2007 v 11:15 | Tess
Tady je pár fotek Ruperta Grinta:

Rupert Grint - životopis

18. srpna 2007 v 11:12 | Tess
Rupert Grint
Profese:Herec
Datum narození: 24.8.1988
Místo narození: Herdfordshire, Anglie
Znamení zvěrokruhu: Panna
Životopis: Rupert Grint se ujímá ve čtvrtém díle role nejmladšího z bratrů Weasleyových přítele Harryho Pottera, Rona. Jakkoli byla jeho role v Harry Potter a Kámen mudrců jeho vůbec první zkušeností s profesionálním herectvím, jeho přirozený talent mu zajistil mezinárodní uznání kritiků i řadových diváků a také nominaci britského Critic´s Circle na cenu Best New Comer.
Mimo prvního Harryho Pottera si zahrál po boku Simona Callowa a Stephena Fry roli šíleného profesora ve snímku Petera Hewitta Parďoši a samozdřejmě si zahrál v Harry Potter a Tajemná komnata, Harry Potter a Vězeň z Azkabanu, Harry Potter a Ohnivý pohár a Harry Potter a Fénixův řád. Rupert je nejstarší z pěti sourozenců a tvrdí, že má s Ronem mnoho společného, zejména pak neukojitelnou chuť na sladkosti. Před tím, než získal roli Rona Weasleyho, hrál pouze ve školních produkcích a ochotnických spolcích.
Z jeho rolí jmenujme například gangstera Roostera ve hře Annie, roli v představení Peter Pan a postavu Rumplestiltskina v Grimm Tales. Od té doby, co se před několika lety poprvé představil publiku jako roztomilý a legrační Weasleyovic kluk, po všech stránkách vyrostl a nyní je z něj mladý muž. Když jej nenajdeme na placu při natáčení, nejraději hraje golf. Ve škole má Rupert rád kreslení, během natáčení nakreslil například podobiznu herce Alana Rickmana, který hraje profesora Snapea.

Emma Watson - fotky

18. srpna 2007 v 10:33 | Tess
Tady je pár fotek Emmy:

Emma Watson - životopis

18. srpna 2007 v 10:21 | Tess
Emma Watson - herečka
Datum narození: 15.4.1990
Místo narození: Oxford, Anglie
Znamení zvěrokruhu: Beran
ŽIVOTOPIS: Emma Watson sbírala herecké zkušenosti v různých divadelních představeních už od malička. V sedmi letech vyhrála hlavní cenu ve školní recitační soutěži poezie. Se svou filmovou postavou má prý společnou lásku ke kočkám. Emma zbožňuje zvířata, ale kočky nejvíc, doma má dvě jménem Bubbles a Domino. Její nejoblíbenější postavou z knihy je rovněž Hagrid, neboť navzdory tomu, že je to obr, dokáže být velmi citlivý.
Emma Watson počtvrté ztvárňuje lehce knihomolskou, ale velmi vřelou Hermionou Grangerovou, která se ve čtvrtém díle vrhne i do jiných dobrodružství, než ta, která jsou vepsána v knihách. Její role Hermiony byla sice první příležitostí, kterou jí svět profesionálního herectví nabídl, avšak její přirozený talent byl zřejmý již od raných let.
Její vynikající výkon Hermiony jí po světě zajistil přízeň fanoušků a prestižní cenu AOL Award v kategorii Nejlepší herečka ve vedlejší roli, kterou získala hned dvakrát. Samozdřejmě za Harry Potter a Tajemná komnata a Harry Potter a Vězeň z Azkabanu. Za roli v Harry Potter a Vězeň z Azkabanu získala díky čtenářům časopisu Total Film cenu Best New Performer. Emma se v současné době se snaží skloubit svou hereckou kariéru se školními aktivitami.
Baví ji hokej, házená, tenis a atletika. Zajímá se o umění a chlubí se tím, že má ve filmovém ateliéru tu nejbarevnější a nejlépe zkrášlenou skříňku na oblečení. Mezi její oblíbené aktivity také patří navštěvování přátel a rodiny, cestování, tanec (street jazz, hip hop, salsa a také klasické tance, které si mohla vyzkoušet i před kamerou u příležitosti plesu v Harry Potter a Ohnivý pohár) a zpěv.

Fotky Bradavic

15. srpna 2007 v 21:07 | Tess
PÁR FOTEK BRADAVIC, DOUFÁM, ŽE SE VÁM BUDOU LÍBIT. :-)